Κτηνίατρος

Μόνιμη
Λάρνακα, Λεμεσό, Λευκωσία
Προστέθηκε πριν 6 μήνες

Μέσα στα πλαίσια ανάπτυξης των εργασιών της εταιρείας, ζητείται η πλήρωση μιας θέσης Κτηνιάτρου για την προώθηση των προϊόντων, την τεχνική υποστηριξη και την εμπορική διαχείριση των πελατών της στην Κυπριακή αγορά.

Περιγραφή θέσης:

  • Επίβλεψη όλων των ζωικών ειδών που εξυπηρετεί η εταιρεία και υποστήριξη τεχνικής ομάδας.
  • Διαχείριση υφιστάμενου και ανάπτυξη νέου πελατολογίου μέσα από τακτές επισκέψεις σε κτηνοτροφικές μονάδες με σκοπό την παροχή κτηνιατρικών υπηρεσιών.
  • Ενημέρωση και εκπαίδευση πελατών σε νέα φαρμακευτικά προϊόντα.
  • Τεχνική υποστήριξη κτηνιατρικών προϊόντων.
  • Ερεύνα αγοράς και αξιοποίηση ευκαιριών ανάπτυξης
  • Επίτευξη εταιρικών στόχων

Προσόντα:

  • Κάτοχος πανεπιστημιακού τίτλου στην Κτηνιατρική
  • Εμπειρία σε παραγωγικά ζώα και στην προώθηση κτηνιατρικών φαρμάκων θα θεωρηθεί ως πρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση των εφαρμογών  της MS Office
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Εξαίρετες επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικότητα
  • Άριστη διαχείριση του χρόνου εργασίας και καθορισμού προτεραιοτήτων
  • Υψηλή Ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων

Ωφελήματα:

Η εταιρεία μας προσφέρει ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων, εταιρικό όχημα και τηλέφωνο. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλουν την αίτηση τους στο email hr@cycon.com.cy.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικής διαχείρισης.

Υποβάλετε αίτηση ηλεκτρονικά